*
    *
    *
    Fields marked with an asterisk (*) are required.
You are here: Naslovnica Mix zona Mix zona - FOTO FOTO - Nova pobjeda Medvjeda pred 15 000 ljudi

FOTO - Nova pobjeda Medvjeda pred 15 000 ljudi

Unesi e-mail Ispis PDF

medvescak-4

Jučer su, uz sjajnu atmosferu i odličnu igru, zagrebački medvjedi odnijeli još jednu pobjedu i to protiv Klagenfurta. Utakmica je završila rezultatom 3:1.

Prvi gol zabio je Joel Prpić u 12. minuti prve trećine. U drugom je periodu igre bilo puno isključenja, a pet minuta prije kraja, zbog udarca laktom, izvan leda je do kraja susreta izašao Saša Martinović. To je  iskoristio igrač Klagenfurta, Christopher Bradner, te zabio gol u 37. minuti drugog perioda.

U trećem dijelu je Adam Naglich ponovno donio prednost Medveščaku 2:1, a famozni  treći gol 19 sekundi prije kraja djelo je Tomislava Zanoškog koji je posve oduševio i podignuo na noge cijelokupnu Arenu s 15 000 gledatelja koji su neprestano podržavali svoje hokejaše pjesmama i pljeskom.

- Ovo je bila daleko najbolja atmosfera u ove tri utakmice Ice Fevera – rekao je napadač Medveščaka Dario Kostović.

Ostvarena pobjeda Medveščaku je bila 22. ovosezonska i njome su zadržali drugo mjesto na ljestvici.

Tekst : Jasmina Černeka

Ažurirano ( Subota, 14 Siječanj 2012 14:58 )