*
    *
    *
    Fields marked with an asterisk (*) are required.
You are here: Naslovnica Mix zona Mix zona - FOTO FOTO - Posljednje minute donijele nevjerojatnu pobjedu Medveščaku

FOTO - Posljednje minute donijele nevjerojatnu pobjedu Medveščaku

Unesi e-mail Ispis PDF

medvescak-4

Iznimno važna jučerašnja utakmica u Areni Zagreb, u kojoj su svoje snage izmjerili Medveščak i Salzburg, završila je slavljem Medvjeda 6:3.

Nevjerojatna pobjeda dogodila se u posljednjim minutama. Zadnja je trećina utakmice započela s rezultatom 2:2. Za Medveščak pogotke su postigli Naglich i Siddall u prvoj i drugoj trećini, a onda su u 51. minuti trećeg dijela Medvjedi žestoko krenuli i napali gol Salzburga. Zabili su 4 gola u nešto manje od minute i pol. Prvo je zabio Zanoški, zatim Sertić, a zadnja dva gola Banham.

Publika nije imala vremena ni za sjedenje, bio je to pravi Ice Fever show u kojem je ponovno 15 000 energičnih navijača i obožavatelja hokeja podržavalo svoje Medvjede, koji su se ovoga puta iznimno iskazali. Priznao je to i trener Salzburga, Pierre Page – Medveščak je od studenog najbolja momčad u ligi, svaka im čast. U pobjedu je potrebno vjerovati jer se malim pobjedama u igri dolazi do velike pobjede. Medveščaku je večeras to i uspijelo. Nadam se da će moji igrači naučiti iz ovoga. –

Ovom je pobjedom Medveščak ostao drugi na ljestvici EBEL lige prvog dijela sezone. U drugi dio sezone krenut će s tri boda. Prvi na ljestvici, Linz, imat će četiri, Salzburg dva, KAC jedan, a Olimpija i Alba nula.

Piše: Jasmina Černeka